Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pracovní víkend

17. 4. 2012

Tento víkend jsme se opět sešli za účelem vybudování kompletního zastřešení nad malým tlachovištěm a schodištěm na naší osadu. Po vyčerpávající práci se nám tento záměr zdařil. Sešli jsme se opět v dopoledních pátečních hodinách u Huga, kde se naložil do Hubertova vozu materiál, který jsme přepravili k Pavlovi, poté jsme se vydali na nákup, pro zajištění proviantu na celý výkend pro celou osadu. Na osadu jsme se vydali po příjedzu z nákupů tedy Hubert, Savana, Hugo a Cassidy. Začli jsme s jarním úklidem srubu, nepotřebné a staré nepoužívané věci létali do ohně, ve večerních hodinách dorazil Mexičan, začlo se popíjet, (Hugovo zápasné bylo lahodné, až na to, že jsme ještě druhý den cítili jehličí), spát se šlo kolem jedné hodiny ranní.

Sobotní probuzení bylo včasné, u ohně už seděl i Ohnivák, který dorazil přímo z noční směny, při snídani jsme si řekli co a jak a mohlo se začít s budováním nové střechy nad tlachovištěm. Dělalo se dosti dlouho do večera, k večernímu ohni jsme zasedali dosti utahaní, tak ani nebylo divu, že jsme už po deváté hodině byli všichni ve spacácích a pomalu jsme po jednom usínali. Bohužel jako první usnul Hugo, který svým chrápáním doháněl osadníky ke smíchu. Ještě u ohně proběhla debata o tom, co nás tento rok čeká, kam se vydáme a kdy uspořádáme náš výročák pod číslem 4.

Bylo tedy dohodnuto že:

1)Ten, kdo nevyrovná do 15. června příspěvky, bude bez milosti z naší osady vyloučen !!!

2)Hubert určil jako novým pokladníkem Huga, který se postará o naše finance!!!

3)Bylo domluveno, že na výroční oheň na Island se pojede v pátek vlakem!!!

4)Byl dohodnut termín našeho výročáku a to na 7.7.2012

V neděli Hugo uvařil výtečný gulášek, který všem moc chutnal a osadníci mimo Huberta dopíjeli zbytky proviantu, po obědě přišel na návštěvu náčelník a Evka z jezírka a tak se šlo domů až kolem páté hodiny....tak zase příště, tentokrát na čarodejnice  AHOJ...