Jdi na obsah Jdi na menu
 


Čarodky na Kondoru

3. 5. 2012

Už v neděli se sešli Hubert s Hugem, aby se dohodli, co a jak udělají na čarodejnice. Při pivečku a trocha kořalky se domluvily, že se ráno v den pálení vydají na osadu a konečně se udělá první velký oheň na našem krásném potlachovišti. Sraz byl jak už je zvykem u Huga, kolem 11:00 dorazily ostatní osadníci, rychle se naložil proviant a vyrazilo se na osadu. Ihned se začalo s prácemi na zhotovení hranice, Hubert s Cassidym jeli s Pavlem pro dřevo na oheň, Hugo se ujal s přípravou čarodejnice. Ohnivák s Mexičanem se jako vždy pustili do přípravy pily, nicméně než naše dvojka Pat a Mat něco připravila, už stála hranice a v ní nádherná čarodejnice s Hugovou košilý z tenečních. Jelikož se nám podařilo rychle tuto akci připravit, rozhodl se Hubert, že se vymění jedno okno na našem srubu, po zdlouhavé domluvě se i tento úkol podařilo splnit.

Přesně ve 20:00 dal šerif pokyn našemu ohnivákovi k zapálení ohně, je jen škoda, že jsme se sešli v tak malém počtu, alespoň že s námi zůstal Pavel a na zapálení přišel i Náčelník z jezírka. Začlo se popíjet, Moskva nám vytvořila dobrou atmošku, a ohnivá voda nám vytvořila dobrou náladičku. Po spálení všech zásob dřeva jsme se přestěhovali kolem půlnoci dolů na tlachoviště, kde proběhla pozdní večeře v podobě špekáčků s květáčkem, poté se Hubert, Hugo a Ohnivák odebrali ke spánku. Bohužel Hubert neusnul jako první a proto se trápil s Hugovo hurónským chrápáním, když už pomalu zabíral, zase ho vzbudily naši ochlastové, kteří jak je něco po ruce by vypily i mrtvýmu mozek.

Do úterního svátečního rána se jsme vzbudily žíznivý, ale bohužel všechen alkohol došel, proto se Mexičan s Cassidym vydali dolů pro nákup něco málo piveček. Hugo udělal již trediční poopiční gulášek a poté se za námi přišel podívat náš nejmenší Kondor Páťa. Dolů se šlo až ve večerních hodinách, po rozlučce se každý vydal svým směrem.

Tak zas někdy osadníci    AHOJJJJJJJJ